Dziękujemy Państwu za zaufanie i wybór naszej firmy. Posiadamy szeroki wybór usług i produktów w różnych wariantach cenowych dobranych do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. Dysponujemy profesjonalną bazą transportową o wysokiej jakości technicznej.

Pomożemy w sposób kompleksowy w organizacji pogrzebu dając Państwu czas na inne sprawy związane z żałobą. Świadczymy pomoc 24/7 przy odbiorze ciał osób zmarłych w domu, szpitalu, Hospicjum. Ciała przewozimy do naszej chłodni.

Załatwiamy niezbędne dokumenty w urzędach i firmach ubezpieczeniowych dając tym samym Państwu czas na inne sprawy związane z żałobą bez dodatkowych obciążeń. Pomożemy kompleksowo przy organizacji pogrzebu poprzez uzgodnienie miejsca pochówku, przygotowaniem ciała osoby zmarłej do pochówku, wyborem nekropolii i innych akcesoriów pogrzebowych.Organizujemy w naszych salach pożegnania bliskich z osobą zmarłą.

Dysponujemy sklepem, gdzie jest możliwy zakup ubioru dla osoby zmarłej i żałobników. Posiadamy szeroki wybór trumien, urn, krzyży i tabliczek. Dysponujemy własnym krematorium. Osobom korzystającym z naszych usług zapewniamy bezpłatny parking przy naszej siedzibie na czas załatwienia wszystkich formalności.

Usługi dodatkowe:

  • pomoc w zakupie wieńców oraz wiązanek kwiatowych wraz z dostarczeniem ich do kaplicy cmentarnej
  • organizujemy oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej
  • możliwość organizacji pogrzebu w różnych obrządkach
  • transport autobusowy