PPU ZIELEŃ Sp. z o. o. zawsze przykłada wielką wagę do towarzyszenia ludziom i ich sprawom. Dlatego, oprócz biura w Gdańsku, Zakład Pogrzebowy ZIELEŃ posiada także biuro w Pruszczu Gdańskim. Znajduje się ono przy ulicy Grunwaldzkiej 24, co pozwala w łatwy sposób dotrzeć do niego osobom zamieszkującym właśnie Pruszcz Gdański. Biuro znajduje się przy głównej drodze, w samym centrum miasta, nieopodal Urzędu Miasta Pruszcz Gdański.

Zakład usług pogrzebowych PPU ZIELEŃ Sp. z o. o.  organizuje całodobowe eksportacje z miejsca zgonu oraz ceremonie pogrzebowe każdego rodzaju na wszystkich okolicznych cmentarzach. Telefon do biura w Pruszczu Gdańskim 58 773 01 01 czynny jest w godzinach otwarcia pn-pt: 8.00-16.00.

Przyjmujemy zgłoszenia na eksportację pod całodobowymi numerami telefonów 58 341 20 71 oraz 58 341 20 73.

Usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański

Oprócz mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, swoją troską zakład pogrzebowy obejmuje także osoby zamieszkujące pobliskie miejscowości. Firma przykłada wielką wagę do każdego detalu uroczystości oraz do jej oprawy. W Pruszczu Gdańskim, w bezpośredniej bliskości biura zakładu pogrzebowego ZIELEŃ, znajduje się elegancka sala pożegnań, przystosowana do godnych i dyskretnych uroczystości pożegnalnych.

Zieleń Pruszcz Gdański

W biurze zakładu pogrzebowego w Pruszczu Gdańskim na rodziny w żałobie oczekują wykwalifikowani pracownicy. Ich wiedza, doświadczenie, a także wysoka kultura osobista i empatia są gwarancją najwyższej jakości obsługi Klienta.

Personel PPU ZIELEŃ Sp. z o. o. służy fachową pomocą i doradztwem w każdej kwestii, która jest związana z organizacją ceremonii żałobnej. Do dyspozycji Klientów, odwiedzających biuro w Pruszczu Gdańskim, oddajemy bogaty asortyment akcesoriów funeralnych: trumien i urn, a także odzieży dla zmarłych, modlitewników, różańców, obrazków pamiątkowych oraz różnych innych produktów funeralnych, które służą podkreśleniu ważności i niepowtarzalności uroczystości pogrzebowej.

Więcej informacji o działalności domu pogrzebowego Zieleń z Pruszcza Gdańskiego znajduje się na oficjalnej stronie internetowej firmy zielenpruszcz.pl.